Подруга розповіла мені, що в телефоні у хлопця побачила листування з іншої. Але дізнавшись, що вона зробила після цього, у мене щелеnа відвuсла

 

Влітку було нудно, робити було нічого. На роботі взяла відпустку, думала, відпочину як слід. Проспала цілий дінь, а потім стала безцільно валятися в різних місцях квартири і хандрити. Щоб розвіяти тугу, зателефонувала колишньої однокурсниці, ми з нею майже рік не бачилися хоча, власне кажучи, живемо в одному районі… Я їй зателефонувала, вона запросила мене на каву.

Я захопила коробку цукерок і попленталася підтримувати приятельські зв’язки. У загальному і цілому, ми, як справжні представниці прекрасної статі,

які не обтяжені будь-якої зайнятістю, накрили на стіл, розлили кави і стали пліткувати.На жаль, кісточок спільних знайомих було мало, тому потім перейшли і на особисті теми. Не знаю як, але ми перейшли на обговорення хлопців. Тут Віка мені розповідає, що півроку тому знайшла в телефоні хлопця листування з іншою дівчиною, де він приховав, що він у відносинах, і зізнавався іншої в любові. У мене аж човен з морозивом з рук випав:

-От скотина безрога, сподіваюся, що ти його кинула і навела порчу, щоб його чоловіче достоїнство отсохло?Тут вона опускає погляд:-Ні, він потім вибачився, і ми помирилися.Мені потрібен особистий співробітник, який буде в такі моменти підбирати мою нижню щелепу.

-Ти серйозно?Вона кивнула, а я запхала собі в рот велику ложку морозива, щоб не сказати, що про все це думаю. Лізти не в свою справу неохота, але навіть коли я повернулася додому, цей діалог не виходив у мене з голови. Це скільки себе треба не поважати, а? Не впевнена, що з цієї пари якась хороша сім’я складеться.

КІНЕЦЬ.