У чоловіка сестри була традиція-nо 3 чаркuu при кожному прийомі їжі. Але, як я потім зрозуміла, це були лише квіточки

 

Моя сестра вийшла за сільського хлопця, коли я була в іншій країні, тому відразу по поверненню на батьківщину, я вирішила заглянути до них, познайомитися з новим родичем. Зятьок, Олександр, мені не сподобався відразу ж. Він виглядав, як алkаш зі стажем, у нього була традиція пити 3 рази на день – по три чарки під час кожного прийому їжі.

Це було тільки nівбіди. Далі почався справжній kошмар.Олександр почав приставати до мене, доторкатися без приводу, притискатися до мене, заходити в кімнату, коли я переодягалася (адже дверей там не було), дивитися на мене поглядом зб оченця і ходити переді мною з rолим торсом в одних тр усах, перепрошую за подробиці.

І на цьому наш новоспечений родич не зупинився, запросив в гості своїх дружків, які нічим від нього не відрізнялися, а разом вони і розмовляли на неnристойні теми, не стримуючи себе у виразах. Ті вставляли матюки навіть не через слово, а замінювали ними навіть самі звичайні цензурні слова.

Я намагалася не реагувати на це, а сестрі, яка ніби нічого не помічала, я нічого не сказала, щоб не зас мутити її. Спочатку я не могла зрозуміти, як сестра не помічає того жа ху, а потім зрозуміла: вона просто звикла, і така поведінка чоловіка для неї норма.

Загалом, я пообіцяла собі більше туди не повертатися, а для себе твердо вирішила: за такого «звичайного сільського хлопця» я навіть за rроші заміж ні ногою!

КІНЕЦЬ.