Подруга дізналася, що чоловік поkинув Марину через іншу, і вирішила допомогти їй. Насамперед вона відвезла Марину до салону краси

 

Марина подзвонила подрузі вся у сльо зах. Було незрозуміло, що вона каже. Тоді подруга вирішила, що треба терміново поїхати до Марини, вона замовила таксі і за 10 хвилин уже була на місці. -Ну, розказуй, що в тебе трапилося? -Максим від мене пішов. я не розумію, як таке могло статися.

Але він більше не повернеться до мене. -Стривай, Марино, ви ж були такою гарною парою і родина міцна. У вас доньці вже 25 років, через що він пішов? тим більше у Максима дуже важкий характер, може, ви просто сильно посва рилися? -Ні, він назавжди пішов. сказав, що знайшов іншу.

А мені висловив усе, що думає про мене. Сказав, що я перетворилася на якусь бабусю. Хоча мені лише 50 років, він сказав, що знайшов дівчину, яка його надихає. А мене він сприймає як хатню робітницю.

Подруга стала шкодувати Марину, але потім зізналася, що та сильно себе запустила. Марина справді виглядала старшою за свої роки. Вона давно не була у магазині, не купувала собі гарних речей. Подруга вирішила, що треба все виправляти. Наступного дня вона повела Марину до салону краси.

Було страшно йти на зачіску, але Марина погодилася. Ще її пофарбували у світліший колір, так вона стала виглядати молодшою. Подруга змусила поміняти оправу для окулярів, щоб були сучаснішими.

Потім справа торкнулася і одягу. Марині самій подобалося, як вона тепер виглядає. Років 10 точно скинула, а ще встигла познайомитись із цікавим чоловіком у спортивному залі.

Вони ходили на тренування тричі на тиждень, він часто проводжав її додому, потім почав кликати на побачення. Якось увечері Марина випадково зустріла свого колишнього чоловіка Максима. Він чекав її біля під’їзду: -Маріно, пробач мені, я все усвідомив. Мене та жінка не витерпіла, сказала, що маю нестерпний характер.

А я не цінував того, що ти завжди була поряд. Ти ще так змінилася, чудово виглядаєш. -Знаєш, Максим, я на тебе зла не тримаю. Але сім’ї більше не вийде.

Тому що немає в мене довіри до людини, яка одного разу мені змінила. Після цих слів Марина сіла в машину до свого нового кавалера, і вони поїхали побачити.

КІНЕЦЬ.