Пенсіонерка Оксана погодилася піти на танці із подружкою. Але вона навіть не уявляла собі який «сюрприз» там її чекає

 

Коли Оксана стала пенсіонеркою, то в неї вранці не ста ло чоловіка. Ніхто не очікував, що досить здоровий чоловік може піти з жи ття так несподівано. Після цієї події Оксана дуже змінилася.

Вона не хотіла виходити з дому та когось бачити. Разом із чоловіком у неї пішла частина її самої, вона не уявляла, як жити далі. Її діти намагалися якось відволікти, чи то в кіно запрошували, чи то до театру.

Син часто возив маму загород на природу відпочивати. Онуки приходили до бабусі у гості. Так Оксана поволі повернулася до життя.

І ось одного разу подруга запросила її разом із нею на танці. Оксана спершу відмовлялася, але потім за компанію погодилася. Вечір пройшов добре, грала жива музика, потім усі почали танцювати.

І тут до Оксани підійшов цікавий чоловік. Він був високим, з вусами. Подружка від нього очей відвести не могла, а Оксані він виявився якимсь неприємним.

Чоловіка звали Борис, він запросив Оксану на танець. Вона погодилася заради пристойності. Борис провів Оксану до будинку, кликав її на побачення. Але вона відмовилася.

Все ж таки після чоловіка її сер це було закрите для інших. Але Борис не здавався. Він став часто приходити до Оксани, кликати її на танці. Оксана щодня йому відмовляла . Борис уже почав дра тувати Оксану. А ось подруга її не розуміла, начебто і чоловік хороший, і увагу приділяє, чому б не погодитись.

Якось Борис для Оксани написав великий напис на асфальті: «Оксано, ти найкраща». А потім піднявся до неї у квартиру і заявив: -Я знаю, що я ідеальний для тебе.

Але щоб ти стала моєю дружиною, ти повинна трохи змінитися. Я склав список, якому тобі треба слідувати. Оксана засміялася Борисові в обличчя та вигнала із квартири. Але Борис пішов з повним усвідомленням того, що кращого за нього Оксана ніколи не знайде.

КІНЕЦЬ.