По вuконанні 54 років Ірина, яка пропрацювала аж 28 років в Італії, вuрішuла, нарешті, повернутися в рідну країну до сім’ї. Але такої реакції від дітей вона не очікувала.

 

По виконанні 54 років Ірина, яка пропрацювала аж 28 років в Італії, вирішила, нарешті, повернутися в рідну країну до сім’ї. Але такої реаkції від дітей вона не очікувала. «Я пішла працювати ще коли була зовсім молодою, адже мій чоловік мене кинув, а наші троє дітей залишилися у мене.

Жили ми з мамою на її пенсію, ось тільки жили ми не на широку ногу, я і мама часто недоїдали, тільки щоб погодувати дітей». В результаті невдалих пошуків роботи, Ірина прийняла рішення виїхати за кордон, з метою заробити.

Її пошуки зупинилися на Італії, де вона працювала перекладачем в одній приватній компанії. Отримувала Ірина чимало, країна була красива, жила вона в приватному двокімнатному будинку. Ось тільки навіть через стільки років, вона не забувала, навіщо взагалі переїхала сюди працювати.

Більше половини своєї зарплати Ірина надсилала своїм дітям, весь день говорила з ними по телефону і рахувала дні, коли повернеться.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩