Чоловік довrо не хотів знайомuтu мене зі своєю мамою, а колu цей день настав, то я зрозуміла, чому він затяrував.

 

Я познайомилася зі своїм чоловіком досить незвично. Якщо пари зустрічають своїх половинок у кафе, у парку чи інтернеті, то я Вову зустріла на тренінгу. Наша компанія вирішила провести тренінг саморозвитку разом зі своїми філіями. З’їхалися усі співробітники великої корпорації.

На цьому тижневому тренінгу я помітила Вову, а він мене. Ми сиділи разом, ходили на обіди, потім він почав кликати мене на побачення. Так і закрутився наш службовий роман. Через місяць ми вирішили з’їхатися. Навіщо час даремно втрачати, обом уже під 30 років, обоє занурені в роботу, нам нелегко знайти людину зі схожими інтересами. Розписалися ми тихо, не робили пишного весілля. Краще витратити ці гроші на весільну подорож. І все було добре, тільки одне мене напружувало.

Чому Вова не знайомить мене зі своїми батьками? Я порушила це питання. Але чоловік почав говорити, що тільки-но відбувся від мами і поки не хоче її втручання у своє життя. Я почала наполягати на тому, щоб він познайомив мене з нею. За тиждень вона приїхала. Дуже повна жінка з червоними кучерями, у неї завжди чудовий настрій та повно енергії.

Вона привезла із собою великі каструлі, а всередині – сало. Тільки ось не таке сало, яке я собі уявляла, а повністю вкрите жиром. На це навіть нудно дивитися, але свекруха запевняла, що ми обидва худі, як палиці, і нам потрібен жир. Примушувала вона їсти нас це сало щовечора. Наступного разу після її приїзду вона заявила, що поїдемо мені шубу купувати. Я так здивувалася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩