Одного ранку Маша nрокинулася від дзвінка своєї nлемінниці, яка привітала її з весіллям сина. Маша спочатку не зрозуміла, в чому вона, і весь день намагалася додзвонитися до сина. Проте..

 
Одного ранку Маша прокинулася від дзвінка своєї племінниці, яка привітала її з весіллям сина. Маша спочатку не зрозуміла, в чому вона, і весь день намагалася додзвонитися до сина. Проте..

До 45 років у Маші Олександрівни було 3 сина. Її чоловік покинув сім’ю, коли молодшому було всього 2 рочки. Маша одна виростила всіх своїх діток. Поки Маша працювала на двох роботах, її мама наглядала за синами, які росли, як на дріжджах.

Якщо так подумати, то якби не Маша, то вся сім’я б зараз годувала черв’яків. Сини підросли, вони знайшли собі роботу, навіть змогли сім’ї завести, ось тільки з часом вони все забули про матір, яка залишилася зовсім одна.

Лише молодший син іноді відвідував маму, а всі інші були зайняті своїми сім’ями і роботою. Молодший жив недалеко і часто відвідував маму. Він трохи злився на братів, адже ті взагалі не відвідували матір, але сама Маша не злилася ні крапельки. Раптом і молодший повністю обірвав всі зв’язки з матір’ю. Вона сама не знала чому, але припускала, що він просто занадто зайнятий.

В один ранок Маша прокинулася від дзвінка своєї племінниці, яка привітала її з весіллям сина. Маша спочатку не зрозуміла, в чому вона, і весь день намагалася додзвонитися до сина. Тільки ввечері син, побачивши всі пропущені від матері, вирішив подзвонити, і тільки через телефон розповів про те, що він в той день одружився.

Ось тільки чому він не покликав рідну матір, сам не сказав, А Маша і не стала питати, не в свою справу вона ніколи не лізе, але складно уявити, якого це, коли твій рідний син не покликав на таку пам’ятну подію.

Джерело