Після заruбелі моєї невісткu, сuн одружuвся вдруге, мовляв, дітям потрібна мама. Але те, що мачуха стала творuтu з моїмu онукамu, я дізналася трохu nізніше

 

Я була у нестямі від щастя, коли мій син одружився. Невістка була люблячою і турботливою. Вона була сиротою, яку виховувала бабуся, тому я стала для невістки матір’ю. Вони жили з бабусею. Потім наро дилися двоє онуків: дівчинка і хлопчик. Два роки тому невістка загинула від нещасного випадку, за нею пішла бабуся.

Мій син залишився один з двома дітьми. Йому було важко. Ми оформили дитячу стипендію, а батько злочинця погодився платити дітям до 18 років. Син був сп’янілий сумом. Знайшовся «утішитель» — знайома невістки і вони одружилися.

Подзвонила сусідка і сказала: «Я постійно чую, як мачуха кричить!». Я ходила дізнатися, в чому справа, мачуха сказала, що її голос занадто гучний. Коли я прийшла забирати свого онука, мені вихователька сказала, що малюк злякався, коли прийшла його мачуха.

Нещодавно до мене на вихідні приїхали онуки, і я почала розпитувати їх про мачуху. Внучка каже, що мачуха лякає їх, трясучи ременем в повітрі. Вона кричить на будь-яку дію, кидає непристойності на адресу дітей і заявляє про свою ненависть до них. Але вона не робить цього в присутності чоловіка.Я все розповіла синові, але він відмахнувся, визнавши це дитячою фантазією. Я пор адила синові віддати мені онуків. Син заявив, що подумає.

Я вирушила до них додому в неділю, щоб «здивувати» всю сім’ю, поки мій син був на черг уванні. Мачуха стриво жилася. Діти в своїй кімнаті, а онук плаче. Що сталося, не вийшло дізнатися. «Віддайте мені дітей і що їм належить за законом у фінансовому плані», — кричала я на невістку. Вона промовчала.

Я пішла, а ввечері подзвонив син, просив не робити так більше. І взагалі, онуки мені потрібні тільки для поповнення пенсії!Я вражена! Мачуха заради допомоги терпить дітей, яких вона зневажає. Я б віддала ці гроші, щоб забрати онуків, але я не можу тримати їх голодними! Я в розгуб леності! Що мені робити з онуками?

Джерело