Мама nішла на nенсію, щоби відnочuтu. До кінця літа, коли ми nрuїхалu в дачу, то від nобаченого nрurоломшuлu.

 

Моя мама завжди була трудоголіком . Вона дуже старанно працювала, і цим користувалися співробітники. Але після багатьох років плідної роботи вона пішла на пенсію. Моя мама завжди хотіла жити на дачі та мати свій власний город.

Вона була дуже щаслива, коли обзавелася теплицами для дачі. Пізніше їй захотілося мати ще й курник. А ближче до літа вона вже серйозно зайнялася дачею. Наші сини Діма та Петя дуже любили бабусю та постійно просили відвезти їх до неї на дачу.

Їм було по 9 та 10 років. Ми часто залишали їх на дачі на тиждень та забирали у вихідні. Але вони просили залишитися довше. Цього року ми вирішили залишити їх на дачі на все літо. Сини зраділи.Ми привезли їх до бабусі, залишили їй гроші, щоб вони харчувалися не лише овочами – і поїхали.

Роботи було багато, але ми встигали щодня телефонувати до них. Вони були завжди в піднесеному настрої.Пізніше цього ж літа я дізналася, що моя сестра теж привезла своїх двох дочок на дачу. Ми з чоловіком зраділи, адже тепер їм точно не буде нудно. До кінця літа, коли ми приїхали забирати синів, то були шо kовані. (M/K) Виявляється, крім двох дочок сестри приїхали ще й їхні подружки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩