Після того, як Валя закінчила всю домашню роботу, вона повідомила чоловіка, що завтра з подругами зустрічатиметься. Такої відповіді від чоловіка вона точно не очікувала.

 

Подруги запросили Валю до кафе. Вона йшла додому і думала про те, що їй нема в чому йти. Прийшовши додому, Валя побачила звичну картину: чоловік лежав перед телевізором, речі розкидані, вечеря не приготовлена, уроки ніхто й не починав робити. — Романе, ти приходиш раніше мене.

Можна ж якось допомогти мені? Обід не готовий, речі розкидані по всій квартирі. Не можна так! — І тобі добрий вечір… Я взагалі втомлююся на роботі, — відповів чоловік. — А я не втомлююся, на твою думку? Завтра ми з подружками збираємось. Все буде на тобі! — Клас! Для подруг час знаходиш, а вдома втомлюєшся. Валя одягла сукню, виглядала вона у неї досить красиво. Настав вечір.

Вони зустрілися у Наташі. Замовили їжу, kупили шампанське, тортик. Подруги почали розповідати про себе. Ірина жила закордоном, виглядала розкішно. Всі були здивовані, коли вона сказала, що чоловік її думає про розл учення, адже Ірина не може мати дітей.Наталя додала, що не хоче бути матір’ю, це дуже важkо для неї.

— Він нікого не слухає, зв’язався з поганою компанією, поводиться жахливо. Ми не знаємо, що робити… — скаржилася вона на сина. Подруги ділилися порадами, а потім заговорила Світлана. — Не повірите, але мій пристойний чоловік, якого ви все знаєте, закохався в якесь молоденьке дівчисько.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩