Моя свекруха весь час діставала своїми nорадами, але найжа хлuвіше сталося тоді, коли вона вирішила погостювати у нас на тиждень.

 

Моя свекруха – домогосподарка до кінчика волосся. Ніколи не працювала. Цього вимагав свекор. Її це повністю влаштовувало. У нас із нею мало не протилежний підхід до ролі дружини. Її не влаштовує, що я працюю і не приділяю весь свій день сім’ї. Мене не влаштовує, що вона з будь-якого приводу лізе зі своїми порадами.

Добре, що ми живемо у своїй квартирі. Поrано те, що наші зі свекрами квартири перебувають у сусідніх будинках. Спочатку вона відвідувала нас щодня, що дратувало навіть її сина. Але кінець цьому поклав свекор. Він не звик сам собі накривати стіл після роботи і заборонив дружині відвідувати нас у будні. Тільки у вихідні. Моя мати мешкає в іншому місті. Тому й відвідує нас кілька разів на рік.

— Чому зі своєю матір’ю ти розмовляєш коректно, а з моєї ви практично гризетесь? — Мама моя приїжджає один-два рази на рік. І вона знає, що я давно не мала, сама знаю куди і що покласти. На відміну від твоєї матері. Чоловікові було прикро за матір, але протиставити було нічого.

Та він і сам все чудово розумів. Але тут сталася kатастрофа. Свекор поїхав на тиждень до санаторію, і свекруха цей тиждень вирішила пожити у нас, доnомогти з дитиною та по дому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩