Коли Світлана забрала сина з садка і повернулася додому, чоловіка вдома не виявила. На кухні вона знайшла записку від чоловіка. Прочитавши заnиску, вона не розуміла, що робити.

 

Світлана давно помічала, що з чоловіком вони якось віддалилися, здавалося, що кохання минулося і вже ніщо не може призвести до того, щоб вони відчули колишнє кохання одне до одного. Вони жили з чоловіком як сусіди, і, мабуть, тільки дитина пов’язувала її та чоловіка.

Цього дня, вона, як звичайно, пішла забирати сина з садка відразу після роботи, і ось, увійшли вони в будинок, Світлана відразу ж пішла на кухню, здивувалася, що не знайшла свого чоловіка вдома, він не працював, але його не було вдома. Вона побачила папірець на столі, підійшла ближче і побачила, що це останнє послання від чоловіка.

Світлана прочитала записку і зрозуміла, що саме ця записка поклала край їхнім стосункам. Вони не розлу чилися офіційно, просто кожен почав жити у різних будинках. Світлана не знала куди подітися, вона зневірилася, не могла повірити в те, що чоловік її міг kинути через іншу жінку.

Таким чином, вона почала жити для себе і для дитини, вона робила все, щоб у нього було добре дитинство, тому Свєта з ранку до вечора працювала, а сина залишала у мами. Минуло деякий час, син почав плаkати і говорити, що Світлана його не любить, на що вона відповіла, що її часто відсутність — ознака її любові до нього.

Світлані стало поrано через те, що вона обділяла сина увагою, їй, звичайно, хотілося б проводити багато часу з ним, але вона не могла, мала працювати. Якось увечері, її телефон задзвенів, потім прийшла СМС, вона побачила, що їй написав хлопець, в якого вона була закохана років 10 тому, і вони недовго зустрілися тоді.

Вони почали листуватися щодня, потім Світлана, сама не знаючи як, згадала своє кохання і покохала чоловіка знову. Зараз вони вже одружені, він прийняв її сина від першого шлюбу, а зараз вони вже чеkають на другу дитину.

КІНЕЦЬ.