Наш син вирішив одружитися, але незабаром ми з чоловіком дізналися про майбутню невістку те, що змусuло нас здригнутися. Виявляється, в минулому, вона була.

Ми з чоловіком в жа ху. Наш син одружився. Ні, не подумайте, що він школяр або мамин синок. Стасу вже тридцять три роки, на фірмі, куди влаштувався працювати після університету він зробив хорошу кар’єру, купив квартиру і машину. Одружений не був. Все вибирав. Довибирався. Одружені вже два місяці.

Вірно кажуть-любов сліпа. Наш син закохався і осліп. Не бачить очевидного. Його дружина, до своїх тридцяти років, двічі була заміжня і обидва рази розлучалася зі скандалом. Фактично її виганяли. Родом Тома з села. Приїхала вступати до вузу, та не змогла. Вивчилася на візажиста, працює приходячи додому до клієнта. Перший її чоловік був із заможної родини.

Батьки нареченого були проти, але, так само, як і ми, не змогли напоумити сина. Треба сказати, що Тома і справді красуня. Від природи. Додайте вміло нанесений макіяж. У підсумку чоловіки падали до її ніг. Як би там не було, перший шлюб Томи тривав два роки.

Занадто багато вона приводів давала чоловікові для ревнощів. Зрештою, він подав на розл учення. Від першого шлюбу у невістки залишилися модні шмотки. Дітей не нар одила. Другий її чоловік сорокарічний бізнесмен.

Раніше був одружений. Тома чи послужила причиною того, що чоловік пішов з сім’ї або не вона, не знаю. Брехати не буду. Чоловік їй був по плече, пузатий, лисий. Про яку любов може йти мова? Зрозуміло, що вона продалася за гроші. Другий шлюб Томи тривав чотири роки. Що стало причиною розлу чення, мені невідомо, зате знаю, що розлучалися через суд.

Від другого чоловіка у неї залишилися шмотки, золоті прикраси і силіконові груди. І ось цю ось жінку, полюбив наш син. Як він не бачить в ній метелика, стрибає з одних обіймів в інші? Скільки вони протримаються в шлюбі? Рік? Два? Не знаю. Але впевнена, що не довго. Головне, щоб дітей не було.

КІНЕЦЬ.