Після розлучення я була в дуже розrубленому стані, так як чоловік пішов до іншої жінки. Але як тільки я побачила 27 річну керівницю, моє життя повністю змінилося.

 

Іноді мені здається, що поява кожної людини в нашому житті має якийсь сакральний сенс, що нам просто не завжди вдається це розглянути. Коли я розглядаю своїх знайомих уважно, розумію, що у кожного є чому повчитися. До цієї думки мене підштовхнула одна абсолютно випадкова зустріч під час підвищення кваліфікації.

У мене тоді був особистісний криза, я недавно розлучилася з чоловіком і зовсім не уявляла своє життя. Я заплуталася, нічого не радувало. Найбільше мене лякало самотність і те, що я зрозуміла, що втратила в процесі шлюбу уявлення про свою особистість. Неначе мої особисті бажання поглинув шлюб і розчинив їх у собі. А без чоловіка я залишилася зовсім одна і загубилася.

Ініціатива розлучення надійшла з його боку, він зустрів іншу. Наявність іншої жінки тільки посилило мою невпевненість у собі. Я навіть зраділа, що з’явилася можливість змінити обстановку і розвіятися. Заходи підвищення кваліфікації проводилися в іншому місті.

Керівником була симпатична жінка років двадцяти семи. Щось в ній відразу привернуло мою увагу. Виглядала вона просто відмінно, золотисті волосся, ясні світло-блакитні очі. У неї була дуже стримана і впевнена поведінка. Чомусь я відчувала з нею якусь спільність.

Мене захоплювало те, як впевнено і спокійно вона взаємодіє з людьми. Своїм ставленням до співробітників вона дуже швидко заслуговувала повагу. Тож не дивно, що в такому молодому віці вона домоглася таких успіхів у професійній сфері. Я відчувала з нею якусь спільність, але одночасно, порівнюючи себе з нею, ясно розуміла, що на її тлі Я повна нікчема.

Але це чомусь не засмучувало. Її образ мене надихав. Довелося дуже грунтовно проаналізувати, щоб зрозуміти дещо неймовірно важливе-вона в собі втілює те, що я б хотіла бачити в собі. І у мене є потенціал, щоб досягти цього. Наочний приклад і моє осяяння настільки мене надихнули, що депресивний стан кудись випарувався. Поверталася я додому з твердим наміром досягти того, щоб пишатися собою.

КІНЕЦЬ.