Одного разу, повернувшись після роботи, я застав дружину в дуже незвuчайному стані. Втупившись в стіну, вона не могла вимовити ні слова. Але потім вона сказала всього 2 слова.

 

Наташу я знав з самого дитинства: ми вчилися в одному класі. Наші батьки теж були знайомі-і я дуже подобався Наташиній рідні. Закінчили школу, вступили до того ж університету – на ту ж спеціальність. Незабаром стали знімати житло — і жити під одним дахом.

Я влаштувався на роботу – і жили ми дуже щасливо. Одного разу, повернувшись після чергової зміни, я застав Наташу в дуже незвичайному стані. Втупившись в стіну, вона не могла вимовити ні слова. Через пару хвилин я зрозумів, що моя улюблена ваrітна.

У цей момент я взяв її за руку і пообіцяв, що все буде добре. В голові проносилися найжа хливіші думки. Адже ми не раз чули історії про те, як батьки відмовляли дітей ставати батьками в настільки ранньому віці. Як би там не було, ми твердо вирішили, що будемо разом-незважаючи на всі труднощі, що очікують нас попереду…

Наші побоювання були марні: батьки з радістю прийняли цю звістку. На честь радісної події було навіть організовано невелике сімейне застілля. Щастю майбутніх бабусь не було меж: вони вже обговорювали, в які магазини підуть, якого кольору буде коляска, коли краще заkуповуватися підгузками і т. д.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩