Аня погодилася доглянути за сусіднім малюком пару днів. І саме в той момент у неї в житті сталося дещо важливе

 

Ані було 40 років, але відчувала вона себе на всі 30. Вона була сильна і незалежна, але самотня. Вона встигла досягти великих висот у своїй кар’єрі. Заробляла Аня добре, так, що вистачало на подорожі з подругами, на ресторани і дорогі речі. Тільки от мати постійно діставала своїми розпитуваннями «а коли онуки, а коли заміж, а час-то йде».

Аня взагалі не збиралася народжувати, думка про дитину її лякала. Адже це потрібно було міняти все своє життя, весь розпорядок дня, на такі жертви Аня не була готова. Мати все більше нагнітала, тому Аня вирішила, що краще вона переїде в окрему квартиру, тим більше у неї вже накопичилася потрібна сума. Аня благополучно переїхала, у неї з’явилася нова знайома Вірочка — мати одиначка. Якось раз Вірочка прийшла до Анни посеред дня: —

Аня, терміново виручай. Мені потрібно поїхати в село, мамі допомогти з лікарні додому переїхати, облаштувати їй все, а дитину ні з ким залишити. Всі родичі зайняті, доглянь за моїм Вовою, я тобі потім все, що захочеш зроблю. Аня навіть не встигла якоїсь відмовки адекватної знайти, довелося погоджуватися взяти Вовочку на два дні.

Хлопчику було всього три роки, він не розмовляв, мовчки сидів на підлозі. А потім Вова став плакати, але не як всі діти кричати без зупинки, а гірко плакати. Аня спочатку не знала, що з ним робити. Начебто годувала його, і в туалет водила … що йому потрібно?

А потім до неї дійшло — малюк просто злякався без мами. Аня міцно обняла дитину, і стала йому говорити «не бійся маленький, я поруч, все добре». Хлопчик заспокоївся і притулився ближче до ані. І тут жінка відчула якесь тепло всередині себе.

Два дні пройшли непомітно, вона гуляла з Вовою, ходила по дитячих магазинах, грала з ним, а в останній день навіть було шкода віддавати його назад Вірочці. Аня задумала, а чи потрібен їй тепер дитина, або це добре тільки на пару днів?

КІНЕЦЬ.