Після п’яти років сnільного життя, саме в день ювілею дружина вирішила подати на роз лучення. Вона додала всіх до чорного списку і ні з ким не спілкувалася. Ніхто не міг відразу зрозуміти, чому вона так вчинила. Скоро все стало ясно

У моєї сусідки були дочка і син. Доньці було 29 років, а синові — 23. Чоловік був серйозно хво рий і незабаром його не стало. Але діти були вже дорослими, тому їй було не так складно. У дочки була вже своя сім’я. Вона рано вийшла заміж, і батько встиг побачити онуків.

Брат навчався в університеті і не був одружений. Після закінчення він теж вирішив одружитися. У нього була вже дівчина, і матері вона дуже подобалася. Вони разом навчалися в одному і тому ж університеті. Почали жити в квартирі бабусі. Спочатку вони були дуже хорошою парою, ніколи не сварилися, завжди один одного слухали і приймали вірні рішення.

У будинку панував мир. У відносинах вони були всього лише два роки, коли дізналися про майбутнє поповнення. Незабаром у них наро дилася чудова дочка. Вирішили влаштувати свято на її честь і запросити всіх рідних. День був чудовим, та й свято теж. Всі були задоволені заходом. Але після свята щось пішло не так.

Після п’яти років спільного життя, вирішили подати на роз лучення. Невістка додала всіх в чорний список і ні з ким не спілкувалася. Вона не дозволяла навіть бабусі бачитися з онукою. Цілком ймовірно, причина була в чоловіка. Напевно, він зробив щось дуже nогане. Пройшов рік, і він знову одружився.

Таке рішення мама не схвалю вала, але подумала — для сина так буде ще краще. Друга дружина була майстринею. Вона шила вечірні сукні та костюми. Незабаром вона заваrітніла, і у них народився син. Але після народження дитини, вони подали на роз лучення. Бабуся вирішила, що на цей раз вона все візьме на себе і займеться вихованням онука. Вона разом з дружиною сина і онуком переїхала в квартиру бабусі.

Але ось роз лучення, і син одружився втретє. Дружина наро дила двох дівчаток. Але через рік вони теж роз лучилися. Одружився він і в четвертий раз. Після п’яти років сімейного життя-роз лучення. Його син жив з мамою і бабусею, а батька вже бачити не хотів.

Джерело