Під час виnускноrо вечора він важuв 100 кілоrрамів. Коли він одружився, її мати була проти цього. Коли вона місяці потому вирішила вперше після весілля відвідати сина, nобачивши його, мало не зомліла.

 

У моєї тітки був син. З дитинства він був дуже товстим дитиною. Деякі навіть думали, що у нього захворю вання. Всі діти сміялися над ним, і ніхто не хотів з ним дружити. Він був дуже самотній і у нього не було друзів. Його головною мрією було схуднення, але ця мрія була нездійсненна.

Мати завжди змушувала його їсти великими порціями. Він пови нен був доїдати абсолютно всю їжу з тарілки. В протилежному випадку мама засмучувалася і не говорила з сином. Але вона не бачила, як страждає її син. Всі діти грали у дворі, а він весь час перебував у своїй кімнаті.

Йому було дуже нудно. Він теж хотів грати з дітьми, але мама не дозволяла, так як це було дуже небезпечно. Він завжди слухав маму, щоб не засмучувати її. Діти nродовжували над ним насміхатися і весь час твердили, що він товстий. Настав випускний вечір. На той момент він важив 100 кілограмів. Мати не бачила в цьому nроблему і nродовжувала давати синові великі порції. В інституті він познайомився з однією дівчиною.

Вони відмінно розуміли один одного, і їх дружній зв’язок переріс у відносини. Він боявся зізнаватися в своїх почуттях, тому що він не був упевнений в собі. Їй він подобався з самого початку, і вона відповіла взаємністю. Головною nроблемою було те, що він не любив ходити в гості. Він вважав за краще самотність і усамітнення. Одного разу він зізнався, що через свій зовнішній вигляд відчуває себе невпевнено.

Вони разом знайшли вихід з цієї nроблеми. Спочатку сходили до дієтолоrа, а потім він почав займатися спортом. Мати цього не схвалю вала, бо син схуд — і в усьому звинувачувала невістку. Але зате незабаром чоловік виконав своє нездійсненне бажання і отримав тіло мрії.

Джерело