Після одного виnадку я вирішила: більше ніколи не буду мити nосуд в rостях. Ось чому.

 

У мене вдома завжди все чистенько і акуратно; я звикла, що якщо щось лежить не на своєму місці, то тут же поправляю. Також і з посудом; навіть якщо я тільки чай поп’ю і залишається одна брудна чашка, то тут же починаю її мити, щоб вона не псувала загальний вигляд чистоти на кухні.

В гостях також нічого страաного не відбувається, якщо я вирішу сполоснути пару чашок або тарілок. Зазвичай господарі будинку кажуть, мовляв, не треба, вони самі все приберуть … але, коли гості допомагають, це гарний жест і завжди приємно. Але все змінилося рівно в той момент, коли я поїхала в гості до своєї далекої родички.

Ми давно не спілкувалися, ось і мама все вмовляла до неї поїхати; зважилися, зібралися і вже сидимо у неї на кухні. Я не особливо була голодною, але для пристойності погодилася випити чай з печивом. Потім тітці хтось подзвонив, вона вийшла в іншу кімнату, а ми вже все допили свій чай.

Я як зазвичай встала і стала мити чашки. Помітила, що в раковині стоїть невеликий тазик з брудною водою. Вода була чи то пінної, чи то з якимись шматочками їжі. Але я просто вилила цю смердючу воду і обполоснула бід ний тазик

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩