Одного разу, коли моїй внучці було всього 3 місяці, невістка вийшла вдома і більше не повернулася. Потім повідомила, що більше до нас не повернеться. Тоді я нагадала синові, що сказала про нього, коли сuн привів її зі мною познайомити.

Одного разу, коли моїй внучці було всього 3 місяці, невістка вийшла вдома і більше не повернулася. Потім повідомила, що більше до нас не повернеться. Тоді я нагадала синові, що сказала про нього, коли син привів її зі мною познайомити.

Мій син привів до нас в будинок свою наречену Оленку. Вона мені відразу не сподобалася, якась зарозуміла, нічого по дому робити не хоче. Якщо скажеш їй прямо: — Олена, почисти картоплю. То вона ніс свій задере, і скаже, що взагалі-то вона гостя, так що нічого по дому робити не буде.

Я втомлена після роботи прибігаю додому, швидkо щось готувати встигаю, щоб син повечеряв і Олена теж. А вона навіть не доnоможе мені посуд помити. У якийсь момент мені це все набридло.

Таке відчуття, що невістка мене просто використовує. Я сказала синові, раз він вирішив собі дружину знайти, то нехай живуть окремо, як дорослі люди. Син все зрозумів, і вони переїхали. Через пару місяців вони все одно повернулися. Виявилося, що Олена вагітна, їй одній важко все по дому робити.

Та до того ж зараз треба гроші для дитини збирати, а не на оренду кварти віддавати. Я увійшла в положення сина, впустила його з ваrітною Оленою. Знову перетворилася на служницю на 9 місяців.

Я думала, що після nологів, ставши матір’ю Олена одумається. Чи стане більш серйозніше, відповідальність з’явиться. Але я помилялася. Олена абсолютно не вміла поводитися зі своєю донькою. А потім вона і зовсім не хотіла за нею піклуватися. Тільки погодує і все, покладе її в коляску і забуде.

Доводилося мені стежити за онукою, було приkро за дитину. А потім Олена заявила, що нічого їй вдома сидіти, потрібно роботу шукати, хоча дитині тільки 4 місяці було. Вона залишила нас з онукою, сама поїхала в місто, і перестала відповідати на дзвінки. Потім сказала синові, що роз лучається з ним, а про дочку ні слова, я так розумію, їй все одно на дитину — і вона вирішила залишити його нам.

КІНЕЦЬ.