Одного разу, коли моїй внучці було всього 3 місяці, невістка вийшла вдома і більше не повернулася. Потім повідомила, що більше до нас не повернеться. Тоді я нагадала синові, що сказала про нього, коли сuн привів її зі мною познайомити.

 

Одного разу, коли моїй внучці було всього 3 місяці, невістка вийшла вдома і більше не повернулася. Потім повідомила, що більше до нас не повернеться. Тоді я нагадала синові, що сказала про нього, коли син привів її зі мною познайомити.

Мій син привів до нас в будинок свою наречену Оленку. Вона мені відразу не сподобалася, якась зарозуміла, нічого по дому робити не хоче. Якщо скажеш їй прямо: — Олена, почисти картоплю. То вона ніс свій задере, і скаже, що взагалі-то вона гостя, так що нічого по дому робити не буде.

Я втомлена після роботи прибігаю додому, швидkо щось готувати встигаю, щоб син повечеряв і Олена теж. А вона навіть не доnоможе мені посуд помити. У якийсь момент мені це все набридло.

Таке відчуття, що невістка мене просто використовує. Я сказала синові, раз він вирішив собі дружину знайти, то нехай живуть окремо, як дорослі люди. Син все зрозумів, і вони переїхали. Через пару місяців вони все одно повернулися. Виявилося, що Олена вагітна, їй одній важко все по дому робити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩