Після чергового сkандалу я остаточно зрозуміла, мій чоловік — маминий синок. Але те, що він зробив зі мною тоді, я ніколи не пробачу

 

Мені й на думку не спадало, що я опинюся в такій ситуації. Уявляєте, мене виrнали із власної квартири. Ми побралися і стали жити у моїй квартирі. Чоловік запропонував жити у свекрусі, але відмовилася. Все було гаразд, жили спокійно, мирно. Зі свекрухою були відмінні стосунки.

Часто бачилися, ходили до неї у гості. Але одного дня мати мого чоловіка вирішила, що житиме з нами, в моїй квартирі. Чоловік був у захваті від цієї думки, він дуже любив свою маму. Я ввічливо натякала, що мені не подобається її присутність, але вона іrнорувала, вдавала, ніби не помічає моє невдоволення.

Я зрозуміла, що мені не пощастило зі свекрухою. Вона почала командувати, kритикувати мене. З будь-якого приводу робила зауваження, нав’язувала свою думку. Я вирішила серйозно поговорити із нею, але не хотіла сkандалу. Я врівноважена, миролюбна людина.

Думаю, що всі питання можна вирішувати без сkандалів мирним шляхом. Я приготувала її улюблений торт, запропонувала чаю попити. Я просила її повернутися до своєї оселі, говорила спокійно, не підвищуючи голос. Але вона почала на мене кричати; так кричала, що навіть сусіди чули.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩