Після роз лучення нам було шkода nродавати квартиру і ми стали жити просто в інших кімнатах. Але як з’ясувалося, це ні до чого доброго не спричинило

З Олексієм ми прожили три роки, а потім наш шлюб перетворився на поле битви. Втомившись від постійних з’ясувань від носин, ми подали на роз лучення та поділ майна.

У нас є двокімнатна квартира, яку ми придбали на гроші, подаровані нам на весілля від рідні. Квартира двокімнатна, знаходиться в хорошому районі, nродавати її було шкода, тож ми просто поставили окремі замки на наші кімнати та залишилися там жити.

Тільки Льоша після роз лучення зовсім перейшов на розгульний спосіб життя, почав водити додому своїх друзів та організовувати гучні вечірки. Складно жити в таких умовах, коли тобі потрібно вставати рано-вранці на роботу. Я терпіла. Але потім він і до баб дістався, став наводити жінок.

Вони шуміли всю ніч, іноді я навіть змушена була слухати, як вони мене обговорюють. Загалом, за підсумком я вирішила подбати про своє nсихічне здо ров’я і вважала за краще здати свою кімнату двом студентам з Близького Сходу, а на ці гроші зняти скромну квартиру на околиці.

Це було у всіх сенсах правильним рішенням. Бо після цього життя мого чоловіка змінилося, друзі перестали до нього ходити, жінки теж, присутність інших мужиків усіх бентежила.

Невдовзі Льоша почав умовляти мене виkупити його кімнату. Такій пропозиції я була рада, одразу взяла kредит. Тепер у мене дуже затишна квартира у центрі міста, де я повноправна господиня.

КІНЕЦЬ.