Я сuділа з чоловіком у ресторані і там побачила Галину. Вона була гарно одягнута і замовила дорогий обід. Я дуже здивувалась, бо ніколи не думала, що прибиральниця може дозволити собі у ресторани ходити. Після обіду вона вийшла з ресторану і сіла у дорогий автомобіль.

 

Недавно я на роботу найняла молоду дівчину, вона захотіла працювати прибиральницею. Я чесно кажучи дуже здивувалась, бо я думала, що вона захоче працювати на кращій посаді.

Галина, так звали молоду жінку приходила прибирати ввечері коли усі офісні працівники йшли додому. Працювала вона дві години і я їй добре платила. Прибирала вона ретельно, зранку нам було приємно приходити у чистий офіс.

Декілька днів тому, я сиділа з чоловіком у ресторані і там побачила Галину. Вона була гарно одягнута і замовила дорогий обід. Я дуже здивувалась, бо ніколи не думала, що прибиральниця може дозволити собі у ресторани ходити. Після обіду вона вийшла з ресторану і сіла у дорогий автомобіль. Я з нетерпінням чекала понеділка, щоб усе в неї розпитати. Я хотіла дізнатись звідки у Галини автомобіль і гроші на ресторан.

У понеділок я ледве дочекалась вечора, щоб прибиральниця прийшла до офісу. Коли вона зайшла я одразу розповіла їй про те, що бачила її у неділю в ресторані і почала розпитувати звідки у неї гроші. Я розумію, що було негарно з моєї сторони випитувати у працівниці звідки у неї гроші, але я не могла нічого з собою вдіяти.

Виявилось, що Галина прибирає не тільки у мене в офісі, у неї протягом дня ще декілька офісів і квартир. Платять їй за прибирання непогано і вона може дозволити собі купувати все, що захоче.

Днями вона планує відкрити свою фірму з прибирання і найняти багато жінок. Зараз багато людей не хочуть прибирати самі і готові платити багато грошей для того, щоб їм прибрали квартиру, будинок чи офіс.

КІНЕЦЬ.