Пішла до коханкu чоловіка і nобажала їм найrіршого. Але не могла навіть припустити, чим це обернеться для мене самої

 

Я одружена була 8 років. Перші 6 років було дуже добре. Але останні два роки ми постійно лаялися. Ось Якось я дізналася, що мій чоловік мені зраджує. Тобто він мені непросто зраджував, а сказав, що йде до іншої. Потім виявилося, що його коханка – моя найкраща подруга.

Дуже важко описати те, що я відчувала на той момент. Це було жахливо. Мій чоловік іде до моєї подруги… У нас із чоловіком не було дітей, тому що він особливо ніколи і не хотів. Він мені завжди казав, що якщо в нас народиться дитина, то за нею доглядатиму тільки я.

Після такого ставлення мені вже не хотілося народжувати дитину. Зараз розумію, що це на краще. Я настільки розлютилася, що пішла до подруги і все їй висловила. Та сказала, що причиною їхнього спілкування стало те, що мій чоловік постійно радився з нею; в результаті вони закохалися в один одного.

Я на той момент була настільки зла, що висловила їй дуже багато поганих речей, побажала їй найгіршого. Після розлучення зі мною щось відбувалося. Спочатку я дізналася, що вагітна, але потім втратила дитину. Потім я впала та зламала ногу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩