Під час зустрічі Серьога дізнався, що шкільнuй друг одружився з його колишньою. І він вирішив таки розповісти Мишкові, що траnилося між ними тоді

 

Відбулася чергова зустріч випускників. Весь клас, класна керівниця співали караоке, танцювали, шуміли. Мишко і Серьога вийшли на ганок кафешки, трохи відпочити від шуму та поспілкуватися. Вони в школі були близькі, сиділи за однією партою, але після школи зв’язок зник. Нині обом було цікаво, як склалося в них життя, що змінилося після останньої зустрічі. — Я ще в пошуку, не виходить поки. А ти Мишко, чув одружився.

Хто вона? Я її знаю? — Так, одружився. Чекаємо вже нашого дива. Так, Сергію, ти її знаєш, — загадково посміхнувся Мишко, — моя дружина Олена з восьмого будинку. — Ти чого? Одружився з цією нерицею? З лиця Сергія пропала посмішка: — Ти б стежив за своїми словами! Це ж повна нісенітниця. Олена і неряха — це поняття несумісні. Я знаю, що ви зустрічалися. Олена розповіла, що ти зник без жодних пояснень.

Звичайно, дякую тобі велике, адже моя дружина справжня знахідка, і смачно готує, і чистоту наводить, і сама красуня. Але попрошу пояснити, навіщо ти її так називаєш, і в чому була причина вашого розлу чення? — Так, Олена розповіла історію так, як їй було вигідно, — засміявся Сергій, — Все закінчилося навіть не розпочавшись. А кинув я її, бо зрозумів, що вона, вибач звичайно, але нечупара. — Чи можеш пояснити свої слова?

Наче ти про іншу людину говориш. — Якось вона пропала на пару днів. Телефон був вимкнений, не з’являвся у соцмережах. Я турбувався. Через пару днів я все ж таки додзвонився до неї, каже, захво ріла. Мама доглядала її, вона ж відключила телефон, щоб дочка спокійно спала. Вона мала температуру 40 градусів. Я говорю їй, прийду до тебе, а вона не треба, я не у формі. Я сказав, що все ж таки навідаю її. Я пішов до неї, вона відчинила двері і відразу ж назад на диван.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩