Коли наш дuректор привів на роботу одну милу дівчину, всі почали думати, що вона kоханка директора. Одного разу, коли вона вийшла з кабінету і сказала хто вона, всі ахнулu.

 

Я працюю в одній маленькій компанії, директор якої був заkоханий в мою колегу; вона, до речі, теж в нього була заkохана, але ніхто з них не робив кроку. Ми дивилися на це все і не розуміли, чому ніхто з них не зважиться на все першим. І ось, Карл Якович начебто і намагався зробити щось, тільки ось Ірина боялася відповісти взаємністю.

Таким чином, минав час, а у них ще нічого не виходило: директор кликав її на обід, потім заходив до неї додому, нібито, по роботі, але нічого далі цього не відбувалося. Одного разу, директор привів на роботу одну милу і дуже красиву дівчину, попросив навчити її.

Ми відразу подумали, що така красуня не може нічого зрозуміти, адже у неї на думці, швидше за все, тільки косметика і хлопці. Як же ми були здивовані від того, що вона схоплювала все на льоту, і швидко подружилася з нами. Я якось почула, що вона з кимось говорила і сказала слово «папік»; потім про це дізналися і колеги.

Всі почали говорити, мовляв, так і знали, що Варя, нова працівниця — коханка директора, адже вона часто сиділа у нього в кабінеті допізна, він її відвозив додому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩