Батьки Саші мало що трохи запізнuлuся на зустріч, та ще й увійшли в будuнок в дірявuх шкарnетках. Саша вже думав — це кінець

 

Як і всі інші сільські люди, які лише недавно вибилися в люди і переїхали жити в місто, Саша дуже сильно хвилювався, що може залишити не те враження на людей, що може їх від себе відляkати, здавшись якимось сільським дурником. На щастя, за короткий час він адаптувався, а незабаром навіть зміг знайти собі там хорошу компанію, а там і дівчину.

І ось цікава історія трапилася, коли Саша збирався знайомити свою дівчину з батьками, адже весілля було вже не за горами. Він до останнього відтягував цей момент, адже його батьки – типові сільські люди, з зовсім іншим менталітетом, який сильно відрізняється від міського.

В один день, батьки дівчини Саші запросили хлопця з батьками до себе додому, познайомитися і пізнати один одного краще. За день до цього Саша серйозно поговорив з батьками, пояснив, що батьки його дівчини зовсім інші люди, з іншим соціальним статусом, і вони своєю поведінкою можуть відлякати їх, і навіть не помітити цього. І ось, в день знайомства, коли Саша вже сидів з дівчиною і її батьками, батьки Саші трохи запізнилися.

Вони увійшли в будинок в дірявих шкарпетках, а батько Саші поклав на стіл два величезних презента, обмотаних в газети. Саша вже подумав, мовляв, все, це кінець, ті просто не дадуть їх з дівчиною шлюбу статися. Ось тільки, раптово, батько дівчини виявився дуже зацікавлений в темі сільського господарства, і ось так люди похилого віку почали довго розмовляти про різні сорти сиру і способах його виготовлення.

Все пройшло не так, як очікував Саша, адже знайомство майбутніх сватів вийшло в рази краще.

Джерело