Після настільки важкого життя раптом син Каті з‘явився з «сюрпризом». Він куnив собі і дружині новий будинок, і хотів показати його мамі

Чоловік kинув Катю відразу після того, як у неї наро дився хлопчик. Це було важким ударом для Каті, адже вона си рота, їй нема у кого допомоги просити, та й друзів у неї майже не було, від сили 3-4. Бідна була на межі відчаю, і вже навіть подумувала про те, щоб здати дитину в дитбу динок.

Ось тільки подивившись на нього, вона побачила обличчя свого брата, якого не ста ло разом з батьками багато років тому. І тоді Катя знайшла в собі сили продовжити жити.

Свого сина вона змогла залишиати у своєї сусідки, 60-річної жінки, яка якраз жила одна і була тільки за, щоб поняньчитися з дитиною, адже онуків у неї не було. Сама Катя працювала і в супермаркеті касиркою, і прибиральницею в школі. Грошей вистачало на забезпечення сина, а вона все працювала, аби у її сина було щасливе дитинство, і він не знав, що таке бі дність.

З того моменту пройшло багато років, син Каті вже став зовсім дорослим, і вже він забезпечує маму і свою дружину теж.

Нещодавно Катя подивилася на себе в дзеркалі, і ахнула, адже з підтягнутою і гарної блондинки вона перетворилася в зморшкувату бабу, але ж їй всього лише 40. Багато її однолітків виглядають на 20. І раптом до неї в гості прийшов син. У нього були новини – він нарешті купив собі і дружині новий будинок і хоче показати мамі.

Катя було втратила дар мови, адже будинок був просто величезний, красивий! Стільки кімнат… а в залі сиділа дружина сина, така гарна, з осліплюючою посмішкою. Тоді Катя і зрозуміла, що молодість треба прожити так, щоб в старості захоплюватися результатом своєї праці.

Джерело