Оля і Павло одружилися, з батьками жити не хотіли, тому орендували собі квартиру. Минуло кілька днів, і Оля вся в сльозах прибігла до матері. – Що сталося доню? – захвилювалася Тетяна. – Мамо, я так більше не можу, – схлипнула Оля. – Свекруха, постійно у нас сидить, до мене придирається. Павлу показує, яка я погана господиння. Тетяна задумалася, вислухавши доньку. Потім усміхнулася і весело сказала: – Я, здається, знаю, як тобі допомогти. Оля витерла сльози і здивовано глянула на маму, нічого не розуміючи

 

Дочка Тетяни вийшла заміж кілька років тому. Купити молодим квартиру батьки не могли, а жити з кимось із них пара категорично відмовилася.

– Ну, окремо, так окремо, живіть хто вам не дає, – погодилися батьки.

У результаті відразу після весілля Оля і Павло зняли квартиру.

Минуло кілька днів, і Оля вся в сльозах прибігла до матері. Виявилося, що свекруха вирішила регулярно ходити до дітей у гості.

Прийде, наготує, прибирання зробить, білизну випрасує.

– І чим ти незадоволена? – здивувалася Тетяна. – Живи та радій, що тобі допомагають.

– Не потрібна мені така допомога! – Дочка продовжувала схлипувати і розтирати кулачком сльози. – Вона ж не просто так все це робить! Вона потім єхидно вимовляє Павлу, що я нічого не вмію, цього не роблю, того не помічаю, і взагалі: господиня ніяка!

– А ти з чоловіком про це говорила? – Запитала Тетяна.

– А що толку? Скаржилася, звичайно! А він відповідає: “Це ж моя мама, вона як краще хоче”. Може, ще й зі свекрухою порадиш поговорити? Ну ні! Я навпаки: не перечу, з усім погоджуюсь, щоб стосунки не зіпсувати.

– Це правильно, зі свекрухою сперечатися – собі дорожче. Ти вже мені повір. Я свого часу це відчула, – підтримала доньку матір.

Проте сльози сльозами, а щось треба було робити. Тетяна задумалася. Потім усміхнулася і весело сказала:

– Гаразд, Олю, не плач Я, здається, знаю, як тобі допомогти.

І стала Тетяна часто, як і свекруха, до дітей приходити. Оля подзвонить, вона тут як тут.

Пояснила свої відвідування дуже просто: мовляв свасі важко господарювати на два будинки, чому не допомогти гарній жінці? Тим паче сама винна, раз доньку поганою господинею виростила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩