Тамара поверталася додому, коли зустріла біля під’їзду сусідку Настю. Раптом Тамара помітила, що очі Насті буквально сяють. -Пішли чай пити до мене? – запросила Настя сусідку. Тамара вирішила відкласти домашні справи і побалакати з давньою знайомою. Жінки увійшли у квартиру Насті. Бачачи, що Настя так і хоче розпочати головне, Тамара запитала: – Що нового в особистому житті? Зустріла свого принца? – Ти вгадала. Його звати Михайло, – посміхнулася сусідка. Раптом у Тамари виникла несподівана здогадка. – Михайло? – здивувалася вона

 

– Бідолашна Рита, її Михайло зовсім знахабнів. Прямо перед дружиною нам, її подругам, знаки уваги надає. І як вона з ним живе?

Після чергового дівич-вечора у колі близьких подруг Настя буквально місця не знаходила від обурення.

– Мав з дому кудись піти. А як ми приїхали, одразу передумав. Рита каже йому, у нас свої секрети. А він все одно за стіл сів. І на мене так поглядає. А дружина поряд сидить. Просто в голові не вкладається.

Тамара вислухала сусідку без зайвих охів та здивування. Її розповіді про чужого чоловіка Тамарі доводиться регулярно вислуховувати. Варто тільки Насті з’їздити на зустріч із приятельками.

У Михайла та Рити великий будинок за містом. Є сауна та басейн. Тому й збираються дівчата щоразу в них.

Не здивувалася Тамара, навіть коли Настя повідомила, що Михайло вирішив розлучитися з дружиною. Все давно йшло до цього. Що вдієш, якщо він слабкий до жінок? Скоріше, рідкість, якщо чиюсь спідницю пропустить.

-Залишає бідолаху з двома дітьми! – обурювалася Настя.

-Хлопчики ще малі, їм, як ніколи, батько зараз потрібен!

-А може, краще вже без батька, ніж з таким? Який приклад їм дасть? – Заперечила Тамара.

-Думай, що кажеш, – образилася Настя і збиралася додому.

Тамара сусідку зупиняти не стала. Кожен з нас має власну думку щодо цього. На думку Тамари так краще зовсім без батька, ніж такий, який їх матері постійно зраджує.

Потім Тамара довго не бачила Насті. У Тамари було багато роботи та й Насті не було видно.

Якось зустрілися біля під’їзду. Обидві мали намір увійти. Сусідки привіталися, і тут Тамара помітила, що очі Насті буквально сяють.

Напевно, у її житті відбулися чудові зміни. Їй і самій не терпілося поділитись з Тамарою своїм щастям.

-Пішли чай пити? У мене тістечка є, твої улюблені, – запросила вона Тамару.

Тамара вирішила відкласти домашні справи і побалакати з давньою знайомою.

Настя розливала чай по чашках і говорила про погоду, про нову сукню, яку придивилася вчора в магазині.

Бачачи, що вона так і хоче розпочати головне, Тамара підштовхнула.

-А що нового в особистому житті? Зустріла свого принца? Он як погарнішала, прямо розцвіла.

-Ти вгадала, -посміхнулася сусідка.

– Тепер я не одна. Знаєш, він такий добрий! Мене любить, всі мої забаганки готовий виконати.Вже до нього переїхала. Свою квартиру на продаж виставила. У нього квартирка невелика. Але якщо мою продати і батьківську дачу, на гідне житло має вистачити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩