Ольга в своєму куnе nобачuла велuкuй nакет. Коли поїзд рушuв, вона несподівано nочула дuтячuй крuк. Вона не відразу зрозуміла, що джерело звуку знаходиться в nакеті.

 

Ольга бадьоро крокувала по бруківці, наспівуючи собі під ніс якийсь веселий мотив. Вона дуже давно, з дитинства, мріяла про море, але тільки зараз вдалося на це накопичити грошей. У батьків Ольги завжди не вистачало на відпочинок коштів. Тому, коли дівчина виросла, вона вирішила сама виконати свою мрію.

Їхати потрібно було на поїзді приблизно добу. Дівчина прийшла трохи завчасно, щоб застрахувати себе від ймовірності запізнення. Вона трохи здивувалася, коли побачила в своєму купе великий пакет в клітку. Такі адже давно ніхто не використовує.

Щоб скоротати час, вона дістала з сумки книгу і почала читати. Коли поїзд рушив, вона несподівано почула якийсь шерех, а потім дитячий крик. Дівчина не відразу зрозуміла, що джерело звуку знаходиться в пакеті. Розкривши його, дівчина завмерла, там лежало немовля.

Дівчина покликала кондуктора. Вона теж впала в сум’яття, побачивши дитину: — Двадцять років тут працюю, а такого в моїй практиці ще не траплялося. Я бачила, як цей пакет сюди занесла дівчина з якимось чоловіком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩