Олег спостерігав з вікна авто, як Олена сварилася із продавчинею в кіоску. Олег помітив, потім, як зовні почала змінюватися його дружина. Після таких сварок, вона ніби ставала якоюсь кращою. – Когось вона мені нагадує, – подумав він, коли дружина прийшла з перукарні. – Минулого разу вона змінила колір лінз. Зараз вона зробила чубчик і стрижку, з яких сама ж раніше й сміялася… Стоп! Він раптом застиг від несподіваної здогадки

 

Олег спостерігав з вікна авто, як Олена сварилася із продавчинею в кіоску. Він звик, що дружина качає свої права на публіку. Олена, не розбалувана батьківською любовʼю, хоча б так мала загальну увагу. Навіть якщо вона була не права.

Факт правди для неї не був таким значним, як сама сварка і наявність публіки.

-Ну що там? – нібито з цікавістю спитав він дружину.

-Та знову «ця». Обрахувала. Майже десять гривень не додала.

Олена знайшла новий обʼєкт для вирішення проблем.

Дівчина в кіоску працювала лише місяць і цуралася сварливо налаштованих громадян. Однак, незважаючи на це, продовжувала свою працю і за чесність перед власником кіоску увійшла до кола його довіри.

А тут, вдруге зустрівшись із Оленою, так сильно перехвилювалася, що знову її обрахувала.

Олег помітив, потім, як зовні почала змінюватися Олена. Він взагалі вважав, що після таких сварок, вона ніби ставала кращою.

-Когось вона мені нагадує, – спонтанно спало йому на думку, коли він глянув на дружину, коли та прийшла з перукарні.

І ось, вночі, під час безсоння, його думки знайшли вихід.

-Минулого разу вона змінила колір лінз, і вийшло цілком непогано. Зараз вона зробила чубчик і стрижку, з яких сама ж раніше й сміялася.

Було так, що і після сварки вона різко переодяглася у чорний класичний костюм, як у тієї дівчини, з якою сварилася… Стоп!

Він раптом застиг від несподіваної здогадки.

-Та вона ж копіює тих, з ким свариться! Причому свариться саме з яскравими дівчатами, тоді як вона сама нічим особливим не вирізняється.

І він став уважно спостерігати за дружиною, що нового вона ще вичудить. А вичудила вона цікаву вимову слова «вибач». Ну, по-перше, це слово було їй невластивим, а по-друге, якщо вона його й говорила, то не так, як раніше. Нині воно стало вимовлятися чіткіше і з особливою інтонацією на третій склад.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩