Одружившись з Веронікою я сказав, що заробляю менше, ніж це було насправді. Розуміючи, що якщо я скажу реальний розмір своєї заробітної платu, то ми будемо витрачати абсолютно все

 

Та мрії так і залишилися мріями. Якось мені потрібно було поїхати в будівельний магазин, який знаходився в іншому кінці міста, лише там можна було придбати той будівельний матеріал, який мені був потрібний. Раптом я помітив Вероніку, вона сідала в дуже гарне авто. Мені стало дуже дивно, адже в цей час вона мала бути на роботі. Так я дізнався, що у дружини є коханець.

У нас було дуже скандальне розлучення, Вероніка намагалася відібрати у мене все. Добре, що у мене були заощадження.

Мені не вдавалося їх, щоб придбати житло, проте керівництво моєї фірми пішло мені назустріч та додало суму, якої не вистачало. Зараз я вже живу власній квартирі, а з кожної заробітної плати віддаю керівництву кошти.

Тепер я радію, що не розповідав дружині про реальний розмір своєї зарплати, про усі надбавки та премії. Страшно навіть уявити що було б зі мною, якби не мої заощадження.

Звичайно, я за те, щоб сім’ї панувала довіра, проте перестрахуватися також не завадить. Тож перед тим, як озвучити реальний розмір своєї зарплати, ретельно подумайте чи варто це робити.

КІНЕЦЬ.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩