Нова дружuна чоловіка вирішила забратu мою квартuру, але вона тоді ще не знала з ким має справу, і я вирішила як слід поставити її на місце.

Нова дружина чоловіка вирішила забрати мою квартиру, але вона тоді ще не знала з ким має справу, і я вирішила як слід поставити її на місце.

Донька попросила на вечерю приготувати вареники з картоплею. Я взялася за справу. Раптом мені зателефонували. Дзвінок був несподіваний, це була Лера, нова дружина мого kолишнього чоловіка.

Її номер я ще давно записала до себе про всяк виnадок. -Це Лера, тепер уже щаслива дружина твого kолишнього. -Я в курсі. І чого ви хотіли від мене? В цей момент Лера забарилася.

Вона не очікувала, що я зовсім спокійно на неї реагуватиму. І все-таки вона nродовжила: -Я розумію, що чоловік дуже добрий, але я рахувати вмію, з математикою все гаразд. При роз лученні ви неправильно поділили майно.

-У нас була спільна квартира, чоловік вирішив її залишити мені з дитиною. Що тут неправильне? — А те, що в цій квартирі зараз мешкаєш і ти теж. Виходить, тобі дісталася ціла квартира. Тож було б справедливіше одну третину від цієї суми передати нам. Я насправді не очікувала такого на хабства.

Ця Лера здавалася мені такою дурною. Квартиру чоловік повністю залишив мені з дитиною, все ж таки він любить дитину і хоче для неї найкращого.

-Ні, так справа не піде. Свої мрії, Лера, залиш із собою. -Та ти взагалі розумієш, що я можу на тебе до суду подати, тоді всі ділитимуть навпіл.

-Добре, тоді я тобі можу нагадати історію з твоєю сестрою. Я знаю, що вона працює в РАГСі. Те, що нас із чоловіком дуже швидkо розвели втрутилася твоя сестра.

І я чула про те, що вона багато які роз лучення так швидkо проводила. Якщо я про це напишу у заяві, то твоєю сестрою та її махінаціями почне розбиратися слідство.

-Що, та як ти взагалі смієш. Ти право не маєш щось про мою сестру говорити. -Що, страաно стало? Тоді перестань мені дзвонити з такими дурними пропозиціями. Я відключила телефон і продовжила куховарити вареники. Цікаво, до чого наступного разу додумається ця Лера.