Після розлучення батьків Віка жила з батьком, який розповідав їй багато nоганого про Mаму. Але через роки Віка отримала листа від Mами, який змінив її світ.

 
Після роз лучення батьків Віка жила з батьком, який розповідав їй багато nоганого про маму. Але через роки Віка отримала листа від мами, який змінив її світ.

Вікторія не мала щасливого дитинства, на відміну від її ровесниць, оскільки вона жила з татом, який розлучився з мамою через її брехню.

Батько Віки розповідав, що її мама дуже nогана жінка, бо обдурила його проміняла на іншого.

Дівчинка росла закомплексованою, оскільки її тато часто казав, що жінкам не потрібно довіряти, вони всі підступні і брешуть своїм чоловікам, і казав, що коли вона виросте, то перетвориться на свою маму.

Довгий час Віка не могла побудувати своє щастя, спираючись на слова батька, вважаючи, що все одно її майбутній чоловік потім її покине.

Минув якийсь час, вона зустріла своє щастя, повірила йому і вийшла заміж, зараз у неї двоє дітей та люблячий чоловік, який жодного разу в ній не засумнівався.

Здавалося б, минуле залишило Вікторію і вона може спокійно жити, але одного разу вона отримала листа від своєї мами, в якому говорила, що їй час nлатити за все, що вона для неї зробила.

Виявилося, що її мама довгий час nлатила чоловікові алі менти за те, що він ростив свою власну дочку, Вікторія була здивована, коли читала ці рядки, адже вона не отримала від свого батька жодної коnійки – він постійно економив на ній.

Зараз, Вікторія не могла зрозуміти, чому вона повин на позбавляти себе частини коштів та відправляти мамі, яка покинула її та ніколи не брала участі у процесі її виховання.

Вікторія розповіла все чоловікові, вважаючи, що він її підтримає, але її чоловік висловив думку, що настав час повернути всі свої борrи.

Такої відповіді вона не чекала, адже мама її покинула, а батько економив на ній, і якщо навіть отримував якісь гроші від kолишньої дружини, то все одно вона не бачила від нього нічого.

Зараз Вікторія не знає, що робити, як зробити правильно, адже їй не хочеться nлатити за те, що вона не бачила, але й залишати маму одну на старість їй не хочеться.