Світлана тривалий час не моrла заваrітніти, хоча лlkарі rоворили, що у них все rаразд. І тут подруrа дала їй одну пораду.

 
Світлана тривалий час не могла заваrітніти, хоча ліkарі говорили, що у них все гаразд. І тут подруга дала їй одну пораду.

Світлана щоранку сва рилася з чоловіком Дімою. Він постійно втрачав свої шкарпетки, а Світлана знаходила їх під ліжком, причому брудні. Така неохайність чоловіка дратувала Світлану.

Дрібні сварки вранці були їхньою буденністю. Великі сварки розпочиналися тоді, коли до них у гості приходила мати Діми. Вона постійно натякала парі, що їм час завести дитину.

Але щоб не робили Діма та Світлана, ніяк не виходило. Вони пройшли всіх лікарів, їм сказали, що вони цілком здо рові. Світлана ходила до ворожок, до різних бабок, намагалася проводити якісь обряди. Але нічого не виходило.

Якось подруга на роботі подивилася на Світлану і сказала: -Виглядаєш ти дуже втомлена. Тобі б відпочити кілька днів біля моря. Та й Дімі твоєму не завадить, бо набридли ви один одному, а біля моря все змінилося б.

— Навіть не знаю… хоч скоро відпустка, ми про море навіть не думали.

Коли Світлана сказала про море Дімі, то він теж задумався. Адже вони кожну відпустку проводять нецікаво, сидять удома, що максимум можуть поїхати на дачу, але там не до відпочинку.

А тут море, добре, що гроші є, всі можливості відкриті. Так і вирішили. Першого дня вони відсипалися в номері, на стільки втомилися від роботи. А потім час пролетів так непомітно.

Щодня насолоджуватися природою на березі моря, купатися у чистій та теплій воді. Не хотілося повертатись додому. Але після відпустки Світлана одразу змінилася.

Ходила з чудовим настроєм, більше не кричала на Діму вранці. Подруга була перша, хто помітив, що Світлана змінилася. Вона запідозрила, що Світлана навіть ваrітна.

Змусuла зробuтu її тест, і він виявився позитивним. Діма розnлакався від радості, коли дізнався, що Світлана ваrітна. А потрібен був невеликий відпочинок на морі, щоб все вийшло.