Дочка сказала нам, що приведе свого нареченого до нас у селі знайомитись. Тільки ось від одного його вигляду нам із чоловіком стало не по собі.

 
Дочка сказала нам, що приведе свого нареченого до нас у селі знайомитись. Тільки ось від одного його вигляду нам із чоловіком стало не по собі.

Донька рідко приїжджає до нас у село. Вона ще зі школи мріяла поїхати швидше до міста. Дочка нашої сусідки – Маша, теж мріяла переїхати.

Але Маша спромоглася знайти собі там хорошого чоловіка. Вони повернулися назад у село, наро дили дітей. зараз добре живуть по сусідству.

А нещодавно донька приїхала зі своїм нареченим, щоб мене з чоловіком познайомити з ним. Я після цієї зустрічі довго не могла прийти до тями.

Після магазину йшла засмучена. Дорогою Машу якраз зустріла.

Вона мене побачила, в гості покликала і почала розпитувати, що трапилося: -Та ось, Маша, донька приїхала з майбутнім зятем. От був би він нормальний мужик, як у тебе, я була б рада.

-А що з ним не так? -В тому то й справа. Приходить донька, поряд із нею якась подружка. А виявляється, що ця довговолоса красуня і є її наречений.

Волосся довше, ніж у моєї доньки, нижче лопаток. -Ну може стиль у нього такий. Може він людина гарна. -Та як так? Коли чоловік побачив, що в цього хлопця ще й нігті нафарбовані, то взагалі дар мо ви втратив.

Донька пояснювала такий вигляд свого нареченого тим, що він музикант. І йому для своїх концертів та виступів потрібен такий імідж. Якщо волосся прибере і нігті перестане фарбувати, пропаде вишуканість.

Гаразд, зараз він так вбирається, щоб на музиці своїй заробляти.

А коли справа до весілля дійде, то що з ним робити? У селі його засміють. Я питала у доньки, чи не могла вона когось нормального знайти.

А вона мені почала розповідати про міських хлопців, тож я подумала, що вона найкращий варіант собі знайшла. Інші хлопці ще й сережки носять, обручки люблять. Залишилося тільки плаття одягти і від дівчат не відрізниш. А ще чоловіками себе називають.