Невістка взяла і просто вuлuла суп в унітаз. І не лише суп, а й молоко! Від побаченого я буквально 3авмерла на місці.

У мене двоє синів. Перший одружився кілька років тому. Вони мешкають поруч, у сусідньому будинку. Дружина старшого сина дуже хороша, у нас завжди з нею були добрі стосунки. У нас у сім’ї завжди все було без скандалів. Як у нормальних сім’ях: вони до нас у гості приходили, ми – до них.

Все було дуже добре. Але з молодшим вийшло зовсім інакше. Одного разу він заявив, що має дівчину і вони збираються одружитися. Щоразу, коли я кликала її в гості, мій син казав, що вона складає іспит, їй ніколи і вигадував кожен якусь відмазку. Мені вже стало дуже цікаво,

яка моя майбутня невістка, і чому мій син не хоче мене знайомити з нею? Вирішила я одного разу поїхати до них у гості, не попередивши заздалегідь. Вдома їх не було, і двері відчинила бабуся майбутньої невістки. Бабуся була дуже добра, привітна, зустріла мене вона дуже добре. З собою я принесла продукти і, коли побачила, що в них вдома нема чого поїсти, вирішила приготувати їжу.

Я думала, що діти прийдуть та зрадіють, що на столі вже готова їжа. Та й бабуся дуже зраділа: вона із задоволенням поїла. Але коли мій син і його дівчина прийшли, ця особа дуже обурилася, що в будинку смердить. Вона взяла та вилила суп, приготовлений мною, в унітаз.

А коли побачила молоко, то розлютилася ще більше і сказала, що від запаху молока її просто нудить. Я дуже здивувалася, бо знала, що мій син дуже любить молоко. Потім виявилося, що моя майбутня невістка вегетаріанка, і коли вона прийшла і побачила те, що я приготувала, вона дуже розлютилася, зайшла в кімнату і більше не виходила зі мною поспілкуватися.

Я синові сказала, що це його вибір і я не втручатимуся, але попросила подумати гарненько, адже з такою вегетаріанкою дуже складно житиме. Адже син обожнює м’ясо…

КІНЕЦЬ.