Нещодавно nодзвонила моя мати і сказала, що хоче відзначити свій день народження в моєму будинку, додав, що шашлuк привезе з собою. Того дня, побачивши її, я не повірила своїм очам.

 

У нас з мамою від носини так і не склалися. Вона вважала, що я просто сиджу у них на шиї, повин на знайти собі чоловіка з квартирою. Я не звертала уваги на те, чоловік був з будинком чи ні; я мріяла, щоб мій майбутній чоловік був в першу чергу хорошою людиною, а решти доб’ємося разом.

Так і вийшло: я вийшла заміж за людину, у якого не було власного житла ; мама тоді сказала, що я взагалі не розбираюся в людях, і перестала зі мною спілкуватися. Свекруха моя була цілком адекватною жінкою; ми з нею добре ладнали ; перший час ми жили разом, потім накопичили грошей і переїхали в квартиру.

Вона у нас була велика, свекруха також доnомогла нам з покуnкою. Найцікавіше, що мама з братом мене не згадували до цього, а потім, коли у нас з’явилося житло і дача, стали частіше дзвонити і навідуватися. И нещодавно мама подзвонила мені і сказала, що збирається влаштувати день народження у мене.

Я звичайно ж здивувалася, не могла зрозуміти, чому вона раптом захотіла відзначити у нас, але вона відразу сказала, що у нас багато місця.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩