Нещодавно nодзвонила моя мати і сказала, що хоче відзначити свій день народження в моєму будинку, додав, що шашлuк привезе з собою. Того дня, побачивши її, я не повірила своїм очам.

У нас з мамою від носини так і не склалися. Вона вважала, що я просто сиджу у них на шиї, повин на знайти собі чоловіка з квартирою. Я не звертала уваги на те, чоловік був з будинком чи ні; я мріяла, щоб мій майбутній чоловік був в першу чергу хорошою людиною, а решти доб’ємося разом.

Так і вийшло: я вийшла заміж за людину, у якого не було власного житла ; мама тоді сказала, що я взагалі не розбираюся в людях, і перестала зі мною спілкуватися. Свекруха моя була цілком адекватною жінкою; ми з нею добре ладнали ; перший час ми жили разом, потім накопичили грошей і переїхали в квартиру.

Вона у нас була велика, свекруха також доnомогла нам з покуnкою. Найцікавіше, що мама з братом мене не згадували до цього, а потім, коли у нас з’явилося житло і дача, стали частіше дзвонити і навідуватися. И нещодавно мама подзвонила мені і сказала, що збирається влаштувати день народження у мене.

Я звичайно ж здивувалася, не могла зрозуміти, чому вона раптом захотіла відзначити у нас, але вона відразу сказала, що у нас багато місця.

Я заздалегідь попередила маму, що у нас немає стільки грошей на те, щоб відзначити її день народження; але вона заявила, що шашлик привезе з собою. Я сказала чоловікові про це, а він відповів, що, раз хоче прийти до нас, нехай приходить, все-таки теща.

Приїхала вона і почала просити, щоб ми накрили на стіл, здивувалася, що я не підготувалася, а я була в подиві, що вона планувала відзначити свій день народження за мій рахунок. Не знаю, чому вона так вирішила, але все одно мені стало не по собі від її криків і сkандалу ; я не хотіла псувати від носини ще сильніше, але довелося… Зіпсувала нам настрій і поїхала.

Джерело