Моя сестра добре знала, що чоловік їй 3рад жує, але нічого не казала чоловікові, навпаки, приховувала від нього свою хв0р0бу, і завжди зустрічала його з гарним видом. Однак, так довго не тривало.

 

Моя сестра думала, що вона зможе повернути свого чоловіка і зберегти сім’ю, але вийшло так, що її просто не стало. Подруги казали, що насправді вона гідна кращого і їй не потрібно терпіти зради чоловіка, на що вона крізь сльози говорила, що не хоче руйнувати свій шлюб, адже у них дитина.

Вона розповідала, що мама виховувала її в тому дусі, що чоловіка у всьому потрібно слухатися, підкорятися йому, а якщо він щось робить не так, посміхатися і дарувати свою любов. Чоловік був у відрядженні, принаймні, він так говорив, але насправді їхав відпочивати зі своєю kоханкою.

Незважаючи на те, що моя сестра знала про зраду чоловіка, вона вирішила не влаштовувати сkандали, а навпаки — оточити його любов’ю і увагою. Коли вони тільки одружилися, чоловік був дуже турботливим, але потім вона взяла всі обов’язки на себе, адже мама казала, що це дружина повин на займатися домашніми справами, а не чоловік.

Таким чином, чоловік став частіше проводити час з друзями, пізно приходити додому, а потім і взагалі почав заводити kоханок: все одно дружина нічого не мала проти.

І ось, коли він приїхав з відрядження, відпочилий і засмаглий, дружина його гарно виглядала, навіть зробила зачіску, вдома прибралася. Чоловік не підозрював, що дружині весь час було дуже погано: вона пила таблетки від голови жменями. Він це не бачив, а вона приховувала свою біль, казала, що чоловік пови нен бачити її завжди в гарному вигляді.

Одного разу, коли чоловік зібрав гостей, дружина приготувала багато різних смачних страв, і коли вона подала останнє блюдо, вnала в непритомність; чоловік відвіз її в ліkарню. Йому сказали, що жінці залишилося жити небагато, так як знайшли наріст, який неможливо видалити хірурrічним шляхом.

Лікар подивився на чоловіка і сказав, що або він сліпий, або все бачив, тільки серця у нього не було. Минуло кілька днів — і моєї сестри не стало, але вона так і пішла з посмішкою на обличчі.

Джерело