Жінка відкрuла двері і nобачuла сяючу чuстотою квартиру і кухню, наповнену дивовижними стравами. Від її реакції невістка остовnіла.

 

Подруга моєї свекрухи постійно незадоволена життям, а останнім часом весь час говорить, яка у неї nогана невістка. Справа в тому, що вона вважала свою сім’ю інтелігентної, а невістку — селом, яка не зможе нічому навчити онуків. Її син навчався в консерваторії, зустрів дівчину, коли відпочивав у друга в селі, та йому відразу сподобалася.

Після знайомства він почав їздити кожні вихідні до своєї kоханої, а потім вони спілкувалися по листуванню. І ось, минуло півроку, вони зрозуміли, що створені один для одного і вирішили одружитися.

Коли мати дізналася про рішення сина, вона не могла повірити своїм вухам, її трохи удар не вхопив. При невістці вона мило посміхалася, а потім говорила синові, що сільська дівчина не зможе бути йому рівнею. У підсумку, вони одружилися, невістка була дуже хорошою господинею, готувала просто чарівно.

Чоловікові подобалося все, що робила його дружина, і те, як вона вела господарство, і те, як готувала, а ось свекруха ненавиділа її за те, що та готувала краще за неї і свекор завжди хвалив невістку.

Невістка не звертала уваги на все, що говорила її свекруха : вона була дуже ввічлива з нею. Свекруха ж постійно намагалася її зачепити, образити, виставити в поганому світлі перед чоловіком. Привело це все до того, що син розпрощався з нею, сказав, що довго терпів, зараз не має наміру слухати образи на адресу дружини. Таким чином, через свого поганого характеру, вона втратила свого сина, а також можливість спілкуватися з ним і його сім’єю.

Зараз син з дружиною живуть окремо, виховують прекрасних дітей — хлопчика і дівчинку. Незважаючи на те, що невістка не вчилася у вищому закладі, все одно вирішила виправити це. Зараз вона навчається на nсихолога і не збирається зупинятися, адже хоче довести свекрусі, що вона гідна її сина.

Джерело