На весіллі сuна Ольга nодарувала молодuм ключі від квартuрu, але не квартuру. Адже вона все ретельно розрахувала.

 

У мене двоє дітей та п’ятеро онуків. Моя старша дочка досить вдало вийшла заміж. Їй тоді було лише двадцять два роки. Семен – успішний кар’єрист у сфері будівельного біз несу. Ольга ніколи на шиї чоловіка не сиділа, вона вивчилася на перукаря, стала успішним фахівцем у своїй галузі, нагромадила гроші та відкрила власний салон краси.

Нині вона працює керуючою. У них у шлюбі з’явилося двоє дітей: син Олексій та донька Вікторія. Олексій вирішив одружитися, коли йому виповнилося двадцять п’ять. Познайомився із Наталкою на святі спільних друзів.

Наталя родом із села, але вже п’ять років живе у місті. Вона переїхала сюди сама, вступила до ме дичного училища, вивчилася, знайшла роботу за фахом. У період навчання жила у гуртожитку, а потім сама винаймала квартиру. Дівчина мені одразу сподобалася.

Вона добра, чуйна, вихована, самостійна та акуратна. Як на мене, онук зробив добрий вибір. Проте, Оля її чомусь не злюбила. Вона каже, що Наташа просто хоче покращити своє фі нансове становище та отримати прописку у місті завдяки вигідному шлюбу.

Її такі думки не мають жодних підстав. Дівчина ніколи не просила грошей у Олексія. Навіть на весілля та весільну подорож вони копили разом. Оклад Наташі менший, ніж у Олексія, але вона у всьому мала свій внесок, що на мій погляд, гідне поваги. Ольга на весілля подарувала молодятам квартиру, але за фактом подарувала вона тільки ключі.

А квартира оформлена на неї. Пояснює вона все просто – якщо вони роз лучаться, невістка не зможе ні на що претендувати. Мені її така позиція незрозуміла. Мені здається, що Оля перебільшує.

Джерело