Олена була щаслuва, колu її вunuсувалu з nолоrовоrо будuнkу. Але вже вдома, коли вона вирішила сnовuватu малюка, то скрuкнула від жaxy

 

Лана вийшла заміж півтора роки тому. Щойно перебралася із села жити до столиці – і на тобі. Вийшла заміж. І не за когось, а за власника «заводів, газет, пароплавів». «І як тільки примудрилася?» — із заздрістю цікавилися знайомі жіночої статі. Його величність «Випадок» підсобив. Лана, до заміжжя, навіть не підозрювала, що її kоханий заможна людина.

Закохалася та ходила на побачення до коханого чоловіка. Познайомились під час ранкової пробіжки. Макс відразу привернув її увагу своєю веселою, дотепною манерою вести розмову. Чоловік так заволодів її думками, що Лана навіть не звернула уваги на його охорону, що бігає поряд.

Їхній роман розвивався стрімко і незабаром Макс з Ланою зіграли весілля. А ще за півроку з’ясувалося, що Лана вагітна. Коли ліkарі сказали, що наро диться хлопчик, тато натішитися не міг. Є спадкоємець! Хлопчик наро дився у встановлений природою термін. Назвали Павлом. Все йшло чудово, доки маму з дитиною не привезли додому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩