Моя nодруга назвала свою дочку незвичайним ім’ям. Незабаром вона дуже nошkодувала про це.

 

Моя подруга зробила помилку, коли вирішила придумати своїй доньці незвичайне ім’я. Вона мені сама говорила, що вже втомилася чути звичайні імена по типу Катя, Маша, Даша. Адже в світі повно красивих і незвичайних імен, навіщо обмеж уватися тим, чого і так багато.

Я думала вона назве дочку Ізабелла або Еліза, але сталося куди гірше. Її дочку тепер звуть Капітоліна. І де вона взагалі відшукала таке ім’я для дитини, невже вона не подумала про те, що тепер її всі навколо дражнити будуть. Я відразу згадала історію зі свого дитинства. У нас в школі хлопчик навчався, його звали Серафим. Він був дуже хорошим, тихим і спокійним.

Вчився добре, нічим особливо не виділявся, але всі хлопці його дражнили через ім’я. Тому що в паралельному класі вчилася дівчинка Серафима, тому діти думали, що це виключно жіноче ім’я.

Невже було важко здогадатися, що є імена як жіночі, так і чоловічі, наприклад, Саша або Женя. Але ми були дітьми і об’єктивно міркувати не хотілося, тому всі сміялися над бідним хлопчиком. Ми з чоловіком не стали довго думати над ім’ям нашого сина, назвали Іваном.

І прізвище у нас дуже поширене, навіщо все заплутувати? Адже потім синові батьком потрібно стати, у його дитини по батькові має бути нормальним, не смішним. Я сказала подрузі, що вона переборщила з ім’ям Капітоліна.

Але подруга мене стала переконувати, каже, що не тільки ім’я незвичайне, але і його значення дуже важливе. Адже ім’я може принести удачу людині. Тільки ось з чого вона взяла, що ім’я Капітоліна може принести удачу-невідомо.

КІНЕЦЬ.