Моя подруга 30 років прожила з чоловіком у шлюбі, а потім він зустрів іншу і залишив її. Вона мусила йти з дому, бо квартира належала чоловікові

 

– Так незавидне життя буде, напевне, у такої нареченої, у якої зовсім ніякого приданого немає. З самого початку люди будуть говорити поміж себе, що заміж вийшла лише “за квартиру”, будуть говорити, що щирих почуттів та добрих намірів у неї зовсім не було. А виходила заміж лише й за гроші.

А якщо при цьому у нареченої самої житла немає, то і зовсім люди будуть засуджувати, коли дізнаються про все. Чоловік буде докоряти все життя при будь-якій суперечці, що свого нічого немає, на все готовеньке прийшла. Та й вона сама розуміти завжди буде, що нічого свого немає у неї, все чуже. Я вважаю, що жінці буде жити непросто, якщо все буде чоловіка, тут без докорів не обійтися, – сказала свою думку я.

– Ну чому докоряти відразу він їй має, з чого такі висновки, адже вони одна сім’я, у них усе спільне буде?

– А найсумніше, що можна цю квартиру багато років прибирати, робити там ремонт, наводити в ній затишок, ремонтувати й утримувати, вважати, що ти маєш свій власний дім, а потім опинитися, в один прекрасний день, просто на вулиці разом зі своїми дітьми, тому що господар так вирішив сам і житло належить по праву лише йому одному. Думаєш, мало таких випадків є зараз? Я сама лише декілька знаю.

Значить, у дружини ніколи не буде нічого свого, поки спадок не отримає. У мене знайома 30 років в шлюбі жила, все для сім’ї робила, а потім чоловік іншу зустрів, а вона залишилася ні з чим, навіть житла немає, бо все було чоловіка, – доводила я свою правоту.

Як ви вважаєте, чи може дружина спокійно жити, якщо знає, що все майно належить чоловікові?

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩