Моя мати змусuла мене розлучuтuсь з чоловіком через те, що він мусульманuн. Як же жuтu у родині, які не терnлять іншої вірu!

Чому через релігію людям заважають бути разом. Ніколи цього не розуміла, а тепер відчула на власній шкурі.

Мене звати Аделаїда і мені 28 років. Я вже другий раз виходжу заміж і все не добре моїм батьками, бо обираю чоловіка не з нашої віри.

Я не хочу говорити якої моя сім’я релігії, але саме такої, де нав’язливо тебе спонукають вийти заміж за вірянина, бо інші кандидати гріх.

Чесно — мене це так дістало. У мене 3 хлопці до цього лише через моїх батьків повтікали від мене. Цього разу я вирішила їх не питати й одружилась таємно з Мустафою, якого покохала ще коли працювала гідом.

Він такий гарячий і як східний чоловік знає, як догодити жінці. Я з ним дуже щаслива, однак ненадовго. Моя тітка Світлана якось дізналась про те, що я вже пів року як одружена й повідомила моїм батькам. Тут я і зізналась і вже на вихідних приїхала до них зі своїм чоловіком. Вони його як побачили, бо мало не зомліли. Сказали, що краще б вийшла заміж за атеїста.

Батько взагалі не сприйняв його за нареченого, бо згоди з його боку не було.

Для них цей шлюб досі недійсним вважався. Вони що тільки не робили, аби я розлучилась з ним. Спочатку пропонували йому гроші, але погодьтесь, що це смішно!

Потім почались погрози й давка на жалість, а потім взагалі абсурд стався — вони найняли детектива, який почав розслідувати все життя Мустафи і його діяльності в Україні.

Мій чоловік виявився не святим і звісно в нього були гріхи перед законом, тому він саме це його і зломило! Мій батько ще з радянських часів працював у держструктурах, тому зв’язків у нього було вдосталь для того, аби комусь занапастити життя.

Перед натиском моїх рідних, мій Мустафа таки не витримав. Минулого тижня він сказав, що розлучається зі мною, бо більше не в силі терпіти таке життя. Хай би що не казала, його не змогла переконати.

Навіть хотіла з ним поїхати до Туреччини, але він відмовив. Я знову залишилась сама, а батьки й задоволені.

Почали мені нареченого шукати свого! Ну от що це за сімейка — справжній дурдом!

КІНЕЦЬ.