Моя мати змусuла мене розлучuтuсь з чоловіком через те, що він мусульманuн. Як же жuтu у родині, які не терnлять іншої вірu!

 

Чому через релігію людям заважають бути разом. Ніколи цього не розуміла, а тепер відчула на власній шкурі.

Мене звати Аделаїда і мені 28 років. Я вже другий раз виходжу заміж і все не добре моїм батьками, бо обираю чоловіка не з нашої віри.

Я не хочу говорити якої моя сім’я релігії, але саме такої, де нав’язливо тебе спонукають вийти заміж за вірянина, бо інші кандидати гріх.

Чесно — мене це так дістало. У мене 3 хлопці до цього лише через моїх батьків повтікали від мене. Цього разу я вирішила їх не питати й одружилась таємно з Мустафою, якого покохала ще коли працювала гідом.

Він такий гарячий і як східний чоловік знає, як догодити жінці. Я з ним дуже щаслива, однак ненадовго. Моя тітка Світлана якось дізналась про те, що я вже пів року як одружена й повідомила моїм батькам. Тут я і зізналась і вже на вихідних приїхала до них зі своїм чоловіком. Вони його як побачили, бо мало не зомліли. Сказали, що краще б вийшла заміж за атеїста.

Батько взагалі не сприйняв його за нареченого, бо згоди з його боку не було.

Для них цей шлюб досі недійсним вважався. Вони що тільки не робили, аби я розлучилась з ним. Спочатку пропонували йому гроші, але погодьтесь, що це смішно!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩