Дізналася, що не зможу матu дітей. Як таке сказати чоловікові? Боюся, що він мене nокине. Будь ласка підтримайте мене порадою

 

Мене звати Оксана. Я живу у невеликому містечку на Житомирщині. Ми з чоловіком давно мріємо про дітей. Пройшло вже шість років, як ми одружилися, а я все не вагітнію. Вирішила таємно від чоловіка здати аналізи та дізнатися чому.

Й ось кілька тижнів тому отримала від лікаря діагноз, який пролунав наче вирок. «Ви не зможете мати дітей. Це хронічні проблеми, які не піддаються лікуванню».

Мене наче хтось з ніг збив. Я сиділа на стільчику та не розуміла більше нічого з того, що пояснювала лікарка.

Що робити далі? Як сказати про таке чоловікові? Боюся, що він мене покине та знайде собі здорову жінку, яка зможе дати йому дітей та нормальну родину. Я не випадково не наважуюся йому розповісти. Я знаю, як він хоче своїх дітей. Це знають всі наші знайому, які вже мають діток. Коли вони до нас приходять, або ми до них у гості, то мого Олега просто не можливо відірвати від малечі. Він з ними грається, бігає, стріляє.

Діти так й липнуть до нього. В ньому вони бачать свого друга. Та й він не проти такої компанії. Буває заводить зі мною розмову, як ми назвемо наших дітей.

Навіть вигадав імена для хлопчика та дівчинки. А тут я з новиною, що ми не зможемо мати своїх дітей. Просто жах.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩