Моя мама nоnросила не з’являтися у неї двома, доки моє волосся не nокриє rолову, тому що її серце може не вuтрuматu такоrо видовища. Чоловік тактовно nоnросив частіше бути у шаnках, щоб не вражатu іншuх моїм новим виrлядом

 

Того разу у моєму житті сталось те, про що я і подумати не могла, що коли-небудь наважуся. Почалось все з того, що у мене на голові все частіше почали появлятися висипання, які страшенно чухалися,  та все це посприяло тому, що моє волосся почало випадати у шалених кількостях.

Я почала ходити від одного лікар до іншого. Вони міняли мені шампуні, прописували вітаміни, але нічого не змінювалось.

Один з експертів порадив мені прочитати книгу, де однією з головних порад було те, що найкращим помічником у боротьбі буде просто побрити голову.

Але щоб піти на такий крок мені потрібно було дуже багато сил. У ці моменти я довго та багато говорила з сім’єю і син навіть говорив, що боятиметься мене такою, але я таки наважилась.

Я не хотіла відправлятися у перукарню з таким проханням, тому попросила чоловіка спочатку позбутися волосся з допомогою машинки, а потім пройтися ще бритвою. Все це тривало для мене дуже довго, а коли я побачила себе у дзеркалі, то навіть мимоволі посміхнулась. У мене була прекрасна форма черепа!

Після цього мені потрібно було постійно турбуватися про те, щоб одягати щось на голову і не мерзнути, а коли волосся почало відростати, то головною проблемою стало те, що вона за все чіплялось, що викликало масу незручностей.

Після цього у мого чоловіка щоранку з’явилось його фірмове привітання: «Лисяш, пора прокидатися!». Діти довго звикали до маминого нового образу, а потім їм настільки сподобалось, що молодший син попросив його також побрити. І тепер в нас дома було аж дві лисі голови.

Кілька тижнів підряд наше прощання з сином, коли він йшов до дитячого садочка, полягало у тому, що ми терлися головами, а коли волосся відросло, то робити ми це перестали, бо тепер воно сильно електризувалось і билось струмом.

Моя мама попросила не з’являтися у неї двома, доки моє волосся не покриє голову, тому що її серце може не витримати такого видовища. Чоловік тактовно попросив частіше бути у шапках, щоб не шокувати інших моїм новим виглядом, а от доньки навпаки просили знімати шапку на батьківських зборах та при їхніх однокласниках, щоб всі бачили, яка у них класна та сильна мама.

За пів року у мене зникли всі виразки на голові, а волосся вже відросло до дуже короткого каре, сина ми ж навіть стригли.

Тепер чоловік та діти на всі мої пропозиції щодо зовнішності реагують дуже смішно, тому що після лисої голови вони не знають, чого від мене очікувати. Недавно чоловік мені розповів, що боявся, що я ще собі на череп якесь тату наб’ю!

КІНЕЦЬ.