Чому зручні жінки не надихають та не зачіnають за душу чоловіків?

Мало не кожна жінка та дівчина мріє про те, щоб коханий чоловік завжди захоплювався нею та завжди був вірним та відданим партнером. Ось тільки часто така є проблема, що недостатньо в жінки тієї мудрості, яка б дала можливість здійснити свою мрію легко, ефективно та швидко.

Тому ми пропонуємо вам декілька пунктів, які можуть допомогти вам зробити себе найбажанішою в світі жінкою для свого чоловіка.

  1. Для початку вам не треба та не можна нав’язуватися чоловіку, який вам подобається. Не завойовуйте чоловіка, це його робота завойовувати та добиватися. Не ви маєте проявляти перші кроки, показувати свою симпатію, а чоловік. Не варто одразу нав’язуватися чоловіку, який вам сподобався, або ж став приділяти вам увагу. Тому що навіть якщо в нього виникне до вас якась цікавість, то довго вона не протримається.
  2. Захоплюйтеся чоловіком час від часу, коли він почав робити якісь кроки для привернення вашої уваги. Хваліть його та кажіть, що для вас ніколи б такого ніхто не зробив так добре, як це зробив він. Повірте, йому буде приємно відчувати себе особливим.
  3. Якщо ваші відносини стануть рухатися вперед і розвиватися, а чоловік стане все більше і більше робити на вас упор, то вам потрібно стати холодною. Не сильно, в міру. Не завжди беріть телефон, довго відповідайте на повідомлення від нього. Кажіть, що маєте багато справ, або що зараз зайняті. Дайте йому зрозуміти, що він далеко не центр всесвіту, що у вас є багато інших справ та турбот, окрім нього. Ви маєте зробити для нього дефіцит своєї уваги, щоб стати цінною для нього.
  4. Змусьте його грати у вашу гру за вашими правилами. Якщо він веде себе дуже впевнено, нахабно і так далі, от проводьте йому перевірки на слабкість, зламайте певні його принципи.
  5. Коли ви закінчите свою гру з ним, то займіть таку позицію, ніби ви тут ні при чому і взагалі найчистіше та безневинне створіння. Станьте для нього єдиною господаркою, а він для вас має стати єдиним господарем.

Така вже чоловіча природа, люблять вони дам загадкових, складних, таких, які ніби ось-ось вислизнуть з їхніх рук. Ніколи не сумно з такими. Грайте з ним і він точно буде вашим. Удачі.

КІНЕЦЬ.