В мене були жaxлuвi відносини з свекрухою, тому я пообіцяла собі стати прекрасною свекрухою для майбутньої дружини мого сина

 

Мені колись не пощастило зі свекрухою І після поганого досвіду у відносинах з матір’ю свого чоловіка я твердо вирішила, що прийму будь який вибір свого сина. Бо ж невістка, яку мій син вибрав і яку він кохає. То чому я маю заважати їхньому щастю? Я можу лише підтримати та поважати його вибір.

Тим більше ця жінка, яку я буду називати невісткою стане для мене як рідна донька, адже народить онуків. Якщо звісно зможе та захоче. Але все одно для мене вона буде родиною. І це найголовніше, що потрібно зрозуміти кожній свекрусі.

Пройшло багато років після мого весілля. Мій син став дорослим та успішним молодим чоловіком. І знайшов свою другу половинку. А я тим часом стримала своє слово та прийняла невістку як рідну дитину. В нас з Софійкою прекрасні стосунки склалися. Так, не без конфліктів, але такі моменти більше схожі на звичайний спір, де ніхто не намагається нікого вколоти, образити та принизити. Ми просто розбираємось в ситуації та знаходимо рішення в спорі, яке підійде для всіх.

Не можу вам точно сказати хороша людина моя невістка, чи ж навпаки ні. Це далеко не мені судити. Проте можу точно сказати, що жити з нею не дуже просто. Все через її важке дитинство.

Єдине, що вона бачила поки була маленькою – це неадекватного та неврівноваженого тата,  І лише після розлучення батьків, яке далося дуже важко, адже батько не збирався нікуди відпускати їх . Довго п ереслідував Софійку з мамою.

Але потім в суді йому заборонили підходити до вже колишньої дружини та доньки. За такий рішучий крок слід похвалити матір Софії. Вона все таки змогла вирватися з лап свого невдалого чоловіка, та забезпечити власну безпеку та безпеку своєї дитини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩